Wirtualna adopcja - pomóż bez ruszania się spod monitora!

Zakochałeś się w jednym z naszych fundacyjnych podopiecznych, ale nie masz miejsca na kolejnego psa? Nie jesteś pewny, czy dasz sobie radę z opieką? A może posiadasz już czworonoga, który nie akceptuje innych zwierząt?
Nie martw się, wciąż możesz pomóc, za sprawą opcji wirtualnej adopcji. Dzięki tej metodzie będziesz mógł wspomóc wybranego przez siebie fundacyjnego psa, nie ruszając się sprzed monitora.

Jak to działa?

Wystarczy, że zdecydujesz, którego podopiecznego fundacji chcesz wesprzeć, ustawisz stałą miesięczną wpłatę na jego rzecz i napiszesz nam o tym na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem naszego profilu na Ratujemyzwierzaki.pl.

Co to oznacza dla Ciebie?

Od tej chwili Ty stajesz się wirtualnym opiekunem psa, a wszystkie środki, które przelewasz są przeznaczane na wydatki Twojego pupila.

Dane do wpłaty:

Bank Santander PL 04 1090 2590 0000 0001 5143 1475