Jak pomaga Fundacja Drugie Życie Bulla?

Fundacja Odrodzenie Bulla to ostoja dla zwierząt, które doświadczyły krzywdy z rąk ludzi. Naszym zadaniem jest niesienie pomocy zwierzętom maltretowanym, zranionym i poniżanym, często znajdującym się na granicy wytrzymałości. Przyjmujemy potrzebujące psy z różnych miejsc, takich jak schroniska czy ulice, pokrywamy koszty ich leczenia oraz zapewniamy im schronienie w hotelach czy domach tymczasowych. Dążymy do znalezienia dla nich nowych, odpowiednich domów, które staną się dla nich bezpiecznym azylem na całe życie. Nasza działalność skupia się na promowaniu i ochronie praw zwierząt, zwalczaniu patologii oraz wszelkich przejawów przemocy i okrucieństwa względem zwierząt. Wspomagamy inicjatywy mające na celu zapobieganie i eliminowanie bezdomności zwierząt, a także leczymy i troszczymy się o zwierzęta bezdomne, skrzywdzone czy porzucone.

karmiony pies

Darowizny